Vinç Kiralama ve Sepetli Vinç

Vinç Kiralama ve Sepetli Vinç Kiralama

İstanbul'da Vinç Kiralama Hizmetleri

Canbey Vinç Kiralama İstanbul' un bir ucundan diğerine vinç kiralama, kaldırma ve makaslı platform hizmetleri sağlayıcısıdır. Alanımızdaki uzmanlar olarak, projelerinizin ihtiyaçlarını karşılamak için Türkiye'de taşınabilir vinçlerin en modern ve geniş filolarından biriyle size yenilikçi çözümler sunuyoruz.  Sepetli Vinç: Sepetli bir vinç sayesinde, bir adamı yüksek bir yere emniyetle kaldırabilirsiniz.Teleskopik Vinç: Her şantiye için esnek teleskopik vinçler.Canbey Vinç’deki güvenlik politikalarımız, endüstrimizdeki en yüksek standartları hedeflemektedir. Vinç ekipmanlarımız günlük eğitimli mühendisler tarafından değerlendirilmekte ve denetlenmektedir. Vinç Kiralama servisimiz projelerinizi zamanında ve bütçeyle tamamlamak için size kaynak sağlar. Firmamız ve Vinç Kiralama Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bugün bize ulaşın.

http://www.canbeyvinc.com

continue reading
11 readers |0 Comments|Reply

Vinç Kiralama ve Sepetli Platform Vinç

Canbey Sepetli Vinç Kiralama Firması

İstanbul özgün konumunda 2002 yılında Vinç Kiralama Servisini kurduk. Firmamız dahiyane bir uzaktan kumanda sistemi birimine dönüştürülerek, girişimci ruhumuzu değiştirebilme sayısını hızla çoğaltarak, daha kısa sürede daha büyük bir tesis haline geldi. 

Kiralık Sepetli Vinç

İstanbul ili ve tüm ileticileri sepetli vinç kiralama hizmeti veren şirketimiz, son model vinçler ve işinde uzman vinç operatörleri vinç ve forklift tüm özel ve tüzel kişilere hizmet vermektedir. Firmamıza tüm iş operasyonlarının işe alım görevlerini yerine getiriyoruz. Kurulduğu günden beri bir kez kazaya karışmayın operatörlerimiz düzenli olarak sağlık taramasından geçmektedir. 

Canbey Vinç Kiralama

continue reading
34 readers |1 Comments|Reply

----------------------------------------------------------------------------------------

[]